• 851

  کارگاه تولید شمع پیش ساخته-بغداد

 • 852

  طراحي و اجراي پايدارسازي گود جماران

 • 853

  آزمايش ديناميكي شمع (PDA)

 • 854

  مطالعات ژئوتکنیک - پروژه منوریل قم

 • 856

  طراحی سازه ایستگاه متروی میدان قدس تهران

پیام هیأت مدیره دریا خاک پی

پیام هیأت مدیره

ضرورت انجام مطالعات ساختگاه در كليه پروژه­های مهم عمراني در خشكي و دريا، دست اندركاران صنعت احداث را ملزم به داشتن نگاه ويژه‌اي به خدمات ژئوتكنيك مي‌كند. شرکت دریا‌خاک‌پي در طول عمر خود با داشتن کادر مدیریتی متخصص و پرسنل كارآمد سعی در ارائه خدمات مهندسی بر اساس آخرين استانداردهای بین المللی در زمینه‌های ژئوتکنیک، سازه و کارهای دریایی كرده است. همکاری با کارفرمایان داخلی و خارجی و کسب گواهینامه‌ها و رضایت نامه‌ها ما را به مسیرمان دلگرم کرده است. به سبب ارتباط تنگاتنگ بخش­های سازه و ژئوتکنیک، پرسنل بخش سازه نیز که از فارغ التحصیلان معتبرترین دانشگاه‌های کشور می‌باشند در این راه ما را همراهی می‌کنند. خدمات مشاوره و پیمانکاری در زمینه های گودبرداری و پایدارسازی گود، مطالعات ژئوتکنیک و استقرار آزمایشگاه های محلی، طراحی و اجرای شمع و ریز‌شمع، طراحی و نظارت تونل در این سال ها نيز بخشی از فعالیت‌های این مجموعه بوده است.

علاوه بر مشاوره و پیمانکاری ژئوتکنیک، در سال‌های آتی شرکت با فراهم نمودن دستگاه‌های آزمایش دینامیک شمع و حضور در دوره‌های بین المللی، خدمات تخصصی شمع را نیز به عنوان بخشی نو به مجموعه اضافه نموده است.

دریاخاک‌پی با در اختیار داشتن تجهیزات حفاری ژئوتکنیک در خشکی و دریا، تجهیزات وماشین‌آلات اجرای پایدارسازی گود، ماشین‌آلات کوبش، آزمایش های استاتیک و دینامیک شمع و تجهیزات اجرای ریز‌شمع و مهمتراز همه پرسنل متخصص مشاوره و اجرا راهگشای بسیاری از پروژه های عمرانی بوده است.

تجربه موفق بيش از دو دهه، رضایت کارفرمایان محترم دولتی و خصوصی و هدف و پشتکار پرسنل دریاخاک‌پی ما را امیدوار نموده که بتوانیم در راستای تحقق هدف اصلیمان که همانا تعالی و پیشرفت کشور می‌باشد مستمر و بی وقفه بکوشیم.

امیدواریم که در سال های آتی بتوانیم با افزايش توان فنی و اجرایی خود و با تکیه بر تجارب و آموخته‌های گذشته در تسریع انجام پروژه‌های عمرانی کشور سهم خود را ادا کنیم.

در این راه دست تمامی همکاران و کارفرمایان را به گرمی می‌فشاریم.

 

به امید موفقیت روزافزون
هيأت مديره دريا‌خاك‌پی