دریا خاک پی

Marine Geotechnical & Structural Consulting Engineers

شرکت دريا خاك پي (سهامی خاص) به شناسه ملی  10101829559 در تاریخ 1377/02/21 به صورت شرکت سهامی خاص با هدف انجام خدمات مشاوره به طراحي و مديريت پروژه‌هاي عمراني توسط سهامداران اوليه حقيقي تاسيس گرديده و طی شماره 139904 مورخ 1377/02/21 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی شهر تهران به ثبت رسیده است. محصول عمده شركت خدمات فني و مهندسي مشاوره ژئوتكنيك و سازه مي‌باشد.

بازار و مشتريان شامل كليه سازمان‌ها و ارگان‌هاي دولتي و خصوصي كه در امر ساخت و ساز و صنعت فعاليت مي‌نمايند مي‌باشد.

شركت داراي سه بخش اصلي عملياتي طراحي، نظارت و اجرا مي‌باشد كه بخش‌هاي مالي و اداري و كامپيوتر سرويس‌دهي به آن را به عهده دارند. دفتر مركزي شركت در تهران بوده و عمده پرسنل طراحي، نظارت و مديريت اجرايي در آن مستقر مي‌باشند. علاوه بر آن آزمايشگاه مركزي و انبار و تعمیرگاه شركت در شهرري (كهريزك) مستقر بوده و ساير پرسنل در پروژه‌ها مستقر مي‌باشند.

خدمات طراحي توسط بخش طراحي دفتر مركزي صورت مي‌پذيرد. خدمات نظارت توسط بخش نظارت دفتر مركزي و دفاتر پروژه‌ها انجام مي‌شود. خدمات اجرايي با مديريت دفتر مركزي و در آزمايشگاه مركزي، آزمايشگاه‌هاي مستقر در كارگاه‌ها و عمليات اجرايي پروژه‌ها صورت مي‌گيرد.

  • موضوع شرکت طبق اساسنامه

    ● طبق ماده 2 اساسنامه عبارتست از: خدمات مشاوره طراحی و مدیریت طرح پروژه‌های عمرانی, خدمات مشاوره‌ای مربوط به دوران ساخت و بهره‌برداری ونگهداری, انجام خدمات مربوط به ترمیم, بهسازی, مقاوم‌سازی واصلاح نابهنجاریهای فنی, انجام خدمات وعملیات طرح وساخت, تأمین, نصب وراه‌اندازی کلیه پروژه های ساختمانی راه وترابری, آب, تأسیسات وتجهیزات نفت وگاز, صنعتی, نیروگاهی, صنایع, معادن, انرژی, کشاورزی وسایرپروژه‌های عمرانی, انجام کلیه امورخدمات مهندسی واجرایی وبررسی ژئوتکنیکی وژئوفیزیکی, زمین‌شناسی, کاوش بستر, جوش, حفاریهای زیرسطحی وآزمایش‌های صحرایی, انجام و ارائه خدمات فنی آزمایشگاهی.
  • چشم انداز، ماموریت شرکت

    ●چشم انداز شركت (Vision): قرارگیری و ماندگاری در جایگاه شرکت‌های تراز اول خدمات مشاوره و اجرایی ژئوتکنیک. ●ماموريت شركت (Mission): ارائه خدمات فنی و مهندسی با استفاده از روش های نوین مهندسی. ارتقاء کیفیت خدمات ارائه شده. تولید علم و ثروت برای صاحبان سهام، کارکنان و جامعه فنی کشور با تکیه بر تخصص اصلی کارکنان و مدیران. "مهندسی ژئوتکنیک و سازه" به خصوص سازه های زیرزمینی
  • ارزش‌هاي شركت

    ● افزايش رضايتمندي كارفرمايان با ارائه خدمات مناسب و كيفيت برتر با رعایت اخلاق حرفه ای و پایبندی به تعهدات. افزايش سطح آگاهي و شايستگي‌هاي كاركنان. تاکید بر ایمنی ، سلامت و حفظ محیط زیست. استفاده از روش‌هاي نوين، ابتکار و نوآوری. ارتقاي سطح صلاحيت و رتبه‌بندي شركت